26
Čvc

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru využívají prostor mnohem lépe a efektivněji než volně stojící skříně. Pasují přesně do vymezeného prostoru v místnosti, a to je velkou předností vestavěných skříní na míru. Nezáleží tedy na tom, jak členitý nebo malý je Váš prostor. Pomůžeme Vám využít veškerý potenciál vestavěné skříně a užívat si jejích výhod.

 

Vestavěné skříně se přizpůsobí každému prostoru. To je jejich hlavní výhodou oproti sériově vyráběným skříním. Vestavěná skříň se nejprve přesně zaměří a pak teprve vyrábí. Máte tedy možnost přizpůsobit vlastním potřebám uspořádání skříně, její povrchovou úpravu a design. Uvnitř skříně se může skrývat mnoho šikovních pomocníků – jako např. drátěné koše, vysouvací systémy, plnovýsuvy šuplíků a mnoho a mnoho dalších šikovných vychytávek.

Nabízíme kvalitní systémy posuvných i klasických dveří, které nám umožňují navrhovat skříně či jiný nábytek na míru v jakémkoliv interiéru bez omezení. Více než 100 druhů výplní, mnoho typů kování a různé řešení úložného prostoru umožňují sladit vestavěnou skříň se zbytkem interiéru.
Korpusy děláme převážně z lamina, lze zvolit různé tloušťky materiálu 18, 25 nebo i 36mm. Různé systémy otevírání dveří nebo šuplíků Vám zajistí možnost využití v jakémkoliv prostoru. Na dveře používáme nejen lamino, ale i různé typy skel, zrcadel…

Velká výhoda vestavěné skříně je to, že ji lze umístit i do šikmých prostor v podkroví a jiných malých prostor.

Toužíte po originální, moderní a nadčasové kuchyni, vestavěné skříni nebo jiném nábytku? Zároveň požadujete funkčnost, praktičnost, kde každá věc má své  opodstatnění, důvod a smysl? Jsme tu pro Vás. Kontaktujte nás ještě dnes!