SERVICES

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny může být velkým projektem a často vyžaduje spoustu času, úsilí a koordinace s různými řemeslníky. Pokud hledáte snadný a rychlý způsob, jak získat novou koupelnu bez stresu, je rekonstrukce koupelny na klíč ne jen v Praze ideálním řešením.

Read More

Předsíně na míru

V dnešní době je pro mnoho lidí důležité mít domov, který je nejen útulný, ale také praktický a funkční. Předsíň, jako první prostor, který návštěvníci uvidí při vstupu do vašeho bytu či domu, by měla být zařízena tak, aby zanechala dobrý dojem a hlavně sloužila svému účelu.

Read More

Kancelářský nábytek

Pokud hledáte někoho, kdo vám zhotoví zařízení kanceláře na míru v Praze a okolí, jste na správném místě. Naše firma se specializuje na výrobu kancelářského nábytku na zakázku, který je přizpůsoben individuálním požadavkům a potřebám našich klientů.

Read More

Knihovny

Pokud hledáte skvělou knihovnu, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám a stylu bydlení, rozhodně zvažte výrobu knihovny na zakázku. Jsme specialisté v Praze a dokážeme vám nabídnout ty nejlepší knihovny na míru, které budou skvěle zapadat do vašeho interiéru.

Read More

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce rodinného domu na klíč je tím nejvhodnějším způsobem, jak si zajistit celkovou renovaci domu bez zbytečného stresu. Tento přístup znamená, že kompletní práce na rekonstrukci domu jsou svěřeny profesionálům, kteří se postarají o všechny potřebné kroky.

Read More

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu na klíč je stále populárnější volbou pro majitele bytů, kteří chtějí modernizovat své bydlení. Tento typ služby zahrnuje kompletní renovaci interiéru od demontáže starého nábytku a vybavení po instalaci nových prvků, jako jsou podlahy, stěny a osvětlení.
Jedním z klíčových prvků rekonstrukce bytu na klíč je rekonstrukce bytového jádra na klíč, což zahrnuje koupelnu, kuchyň a WC. Tyto oblasti jsou obvykle nejstarší a nejhůře vybavené, což může mít negativní vliv na celkovou hodnotu nemovitosti. Rekonstrukce těchto prostor je v tomto směru výbornou investicí.

Read More

Kuchyně na míru

Vyrobíme Vám jakoukoliv kuchyni podle vašich představ na míru. Chcete klasickou, nebo do tvaru L nebo větší do tvaru U? U nás není problém, včetně finální montáže u Vás. V našem kuchyňském studiu si vyberete ze široké nabídky kuchyňských spotřebičů od všech světových výrobců. Samozřejmě nemáme problém použít Vaše stávající spotřebiče.

Read More

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru dodáváme do široké škály interiérů. V obývacích pokojích můžeme nábytkovou stěnu nahradit vestavěnými skříněmi. Máte málo úložného prostoru? Vestavné skříně maximálně využívají veškerý volný prostor v pokoji od podlahy až ke stropu, aniž by vyvolávaly v pokoji dojem skladiště.Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Read More
    • 1
    • 2