SERVICES

Kuchyně na míru

Vyrobíme Vám jakoukoliv kuchyni podle vašich představ na míru. Chcete klasickou, nebo do tvaru L nebo větší do tvaru U? U nás není problém, včetně finální montáže u Vás. V našem kuchyňském studiu si vyberete ze široké nabídky kuchyňských spotřebičů od všech světových výrobců. Samozřejmě nemáme problém použít Vaše stávající spotřebiče.

Read More

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru dodáváme do široké škály interiérů. V obývacích pokojích můžeme nábytkovou stěnu nahradit vestavěnými skříněmi. Máte málo úložného prostoru? Vestavné skříně maximálně využívají veškerý volný prostor v pokoji od podlahy až ke stropu, aniž by vyvolávaly v pokoji dojem skladiště.Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Read More

Nábytek

Vyrábíme pro Vás nejen vestavěné skříně a kuchyně, ale také nábytkové sestavy do předsíně nebo pracovny, pracovní stoly s kontejnery, knihovny, komody, nástavce nebo police do celého interiéru. Vše u nás můžete rozměrově a barevně sladit do harmonického celku a není třeba dělat kompromisy výběrem nábytku u různých prodejců.

Read More

Rekonstrukce

Nabízíme Vám možnost vyřešit kompletní rekonstrukci Vašeho bytu či domu na klíč, v krátkém časovém úseku díky ideálně naplánovaným souběžným pracím.
Nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich činnosti ve Vašem bytě. U nás pracuje dobře sehraný tým, a proto se vyhnete starostem i časovým prostojům. Zaručujeme prvotřídní služby, dokonalý výsledek s kompletním servisem od A do Z. Přinášíme zákazníkům inspiraci a nabízíme originalitu navrhovaného technického i designového řešení. Přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

Read More